Projekt s Dešťovky.cz   "Každá stovka se počítá"

05.10.2022

Naše spolupráce vznikla hned na počátku existence našeho nadačního fondu, tj. od září 2022. Byli jsme osloveni firmou perfect factory s.r.o. (alias Dešťovky.cz) s velkorysou nabídkou, kterou jsme pracovně pojmenovali "Každá stovka se počítá". Název už tomuto projektu zůstal :)

V praxi to znamená, že z každé objednávky na www.destovky.cz nám bude na náš transparentní učet připsána částka 100 Kč. A že těch objednávek opravdu není málo.. :)

Pomoc potřebným

Částka bude vyplácena jednou měsíčně na základě ověřeného reportu uskutečněných objednávek za daný měsíc. Přesně takto zní věta z dárcovské smlouvy, kterou s námi spol. perfect factory s.r.o. uzavřela.

Věříme, že tento náš pilotní projekt dá naději a život našemu nadačnímu fondu. A tím pádem naději a lepší život ohroženým pejskům.

„Protože i pejsci si přece zaslouží být šťastní. A pokud jim v tom můžu alespoň tímto pomoci, budu šťastný i já“

Ptali jsme se jednatele společnosti pana Václava Uhlíka, proč právě pomoc našemu nadačnímu fondu. Odpověď byla jednoduchá. "Protože i pejsci si přece zaslouží být šťastní. A pokud jim v tom můžu alespoň tímto pomoci, budu šťastný i já". On sám je páníčkem tříčlenné smečky, které dává maximum pro to, aby byli šťastní a spokojení.