KDO JSME

Toto je náš příběh


Nadační fond vznikl v roce 2022 s cílem shromažďování finančních prostředků na podporu psích útulků a podobných zařízení, dále fyzických a právnických osob a neziskových organizací, pokud jejich projekty souvisí s posláním a cíli našeho nadačního fondu.
 

Co nás vedlo k založení nadačního fondu?

  • S manželem již několik let přispíváme na různé projekty i jednotlivé pejsky. Žádná prosba o pomoc, která na nás vyskočila, nebyla ignorována. Vždy po přečtení smutného příběhu se nám pejsků zželelo a samozřejmě jsme ihned posílali penízky na podporu záchrany.

  • Jistě si vzpomenete na nedávné řádění tornáda na jižní Moravě. Bohužel se tato hrůza nevyhnula ani útulkům, které byly zničeny a pejskům, kteří strachy utekli od zničených rodinných domů. S manželem jsme zorganizovali a zajistili převoz darovaných kotců a boud ze středočeského kraje do postižené oblasti. 

Vždy, pokud je to v našich silách, rádi pomůžeme.

  • Dalším impulzem pro mne byla velká kauza laboratorních bíglů. Vzhledem k tomu, že jednu bíglí holčičku mám doma, mě tato kauza hodně zasáhla. Ve zkratce - bígli jsou zneužíváni na různé laboratorní pokusy (kosmetika, léky...), protože mají klidnou povahu a nenapadají lidi ani když jsou v ohrožení. Naštěstí existují organizace, které těmto nevinným dušičkám po "vyřazení" z laboratorních pokusů pomáhají.Malé skutky s velkým dopadem

xxx

 A CO TEĎ?

Podpořte naše úsilí